Tα PMC είναι σχεδιασμένα με απόλυτη ακρίβεια και κατασκευασμένα να αντέχουν μέγιστη μηχανική καταπόνηση, ενώ ταυτόχρονα συγκρατούν σωστά το σώμα.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiACwE6W_yNEyubI8PtH9cUNbfXXI2lHSZIBviL9DFGryB_IuDQhivV6Hf9tzMcXgepeRpx6WmLcew0jug0e88c5FwKnS_nXJY6OS1EEiWlSt7v9gyG_zuDR-yIARFLSdvJWH4aOW9GJ10/s0/1.jpg)
Το χαμηλό βάρος του PMC (0,6 kg) μας επιτρέπει να ικανοποιήσουμε τις ατομικές απαιτήσεις των μικρών μας φίλων, ενώ παράλληλα ελαχιστοποιεί τα φορτία με αποτέλεσμα την άμεση κινητοποίηση του ζώου
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgyMBNoZnjOstuWAhnq4HzXnWz0x1Z_G1PNY1u8VoKPifv1Sg0giR3muuCwoOA16QvnINsEEEqliitI7ROp4uwo1m1JfVrQTeZEHWvRS5yTIulVaekFPMCXbJXF6U8z3qRd_I4nXu6Xuv4/s0/2.jpg)
Υποστηρίζουμε το σωματικό του βάρος και του παρέχουμε την ελευθερία να κινηθεί αυτόνομα. H ενθάρρυνση της κίνησης των ζώων με κινητικές δυσκολίες είναι σημαντική τόσο για την σωματική όσο και για την ψυχική τους υγεία.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhgLjZRMlEI1dQfvxe3Ze1nOTmVp07FC38VU4pik64FoW7YNUh_RbhjciNJiGubUwcm5O42eEh9ZOX5y0248TBkYgEIdFpqF3kyl8ZlPPXy6cJ6POt0WOo7CI-c_DexGHTy8pQ4qJUZq4s/s0/3.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiACwE6W_yNEyubI8PtH9cUNbfXXI2lHSZIBviL9DFGryB_IuDQhivV6Hf9tzMcXgepeRpx6WmLcew0jug0e88c5FwKnS_nXJY6OS1EEiWlSt7v9gyG_zuDR-yIARFLSdvJWH4aOW9GJ10/s0/1.jpg)
Το χαμηλό βάρος του PMC (0,6 kg) μας επιτρέπει να ικανοποιήσουμε τις ατομικές απαιτήσεις των μικρών μας φίλων, ενώ παράλληλα ελαχιστοποιεί τα φορτία με αποτέλεσμα την άμεση κινητοποίηση του ζώου
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgyMBNoZnjOstuWAhnq4HzXnWz0x1Z_G1PNY1u8VoKPifv1Sg0giR3muuCwoOA16QvnINsEEEqliitI7ROp4uwo1m1JfVrQTeZEHWvRS5yTIulVaekFPMCXbJXF6U8z3qRd_I4nXu6Xuv4/s0/2.jpg)
Υποστηρίζουμε το σωματικό του βάρος και του παρέχουμε την ελευθερία να κινηθεί αυτόνομα. H ενθάρρυνση της κίνησης των ζώων με κινητικές δυσκολίες είναι σημαντική τόσο για την σωματική όσο και για την ψυχική τους υγεία.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhgLjZRMlEI1dQfvxe3Ze1nOTmVp07FC38VU4pik64FoW7YNUh_RbhjciNJiGubUwcm5O42eEh9ZOX5y0248TBkYgEIdFpqF3kyl8ZlPPXy6cJ6POt0WOo7CI-c_DexGHTy8pQ4qJUZq4s/s0/3.jpg)
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου